app-icon
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

14:00
2 HF
52'
SL
SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT
9
 
 
QINGDAO JONOON
15
1
 
0
1
0
1

14:00
2 HF
49'
MEIS
KURESSAARE
9
 
 
FC NOMME UNITED
10
 
1
1
1
1
1
 

14:00
2 HF
54'
CUP
SJK AKATEMIA
 
 
P-IIROT
 
 
 
0
0
0
0
 

14:00
2 HF
51'
EN
PITEA IF
16
 
 
TABY FK
15
 
 
0
0
0
0
 

14:00
2 HF
53'
DW
AIK (W)
12
 
 
VAXJO DFF (W)
7
 
 
0
1
0
1
 

14:00
2 HF
53'
DW
IF BROMMAPOJKARNA (W)
8
1
 
ROSENGARD (W)
1
 
 
0
4
0
5
 

14:00
2 HF
52'
EW
SUNDSVALLS DFF (W)
13
 
 
IFK KALMAR (W)
14
1
 
1
0
1
0
 

14:30
1 HF
39'
CL
JIANGXI LIANSHENG
16
 
 
SUZHOU DONGWU
8
 
 
0
3
 

14:35
1 HF
34'
SL
SHANGHAI SHENHUA
2
 
 
CHENGDU QIANBAO
4
 
 
1
1

2.15

3.25

3.50

15:00
1 HF
9'
SL
QINGDAO YOUTH ISLAND FC
14
 
 
WUHAN THREE TOWNS
8
 
 
0
0

4.50

3.90

1.70

14:15
SCH
1DW
BODOE-GLIMT
2
 
 
KIL-HEMNE (W)
5
 
 
 

14:30
SCH
3DA4
LILLESTROM 2
12
 
 
VERDAL
13
 
 
 

15:00
SCH
3DA5
MOLDE 2
9
 
 
READY
7
 
 
 

15:00
SCH
1DW
OVREVOLL HOSLE (W)
10
 
 
AVALDSNES (W)
9
 
 
 

15:15
SCH
VL
HAI PHONG
8
 
 
BECAMEX BINH DUONG
6
 
 
 

15:15
SCH
VL
HANOI FC
3
 
 
CONG AN NHAN DAN
9
 
 
 

15:30
SCH
TOUR
ITALY (U21)
 
 
FRANCE (U20)
 
 
 
 

15:30
SCH
2DA1
FLEKKEROY
13
 
 
BRANN 2
8
 
 
 

15:45
SCH
SD
JUVENTUD
4
 
 
MONTEVIDEO CITY TORQUE
1
 
 
 

16:00
SCH
PL
ARSENAL DZERZHINSK
10
 
 
FC SMORGON
11
 
 
 

16:00
SCH
GrD
POLAND
4
 
 
NETHERLANDS
3
 
 

6.50

4.20

1.48

16:00
SCH
CUP
EPS
 
 
FC LAHTI
 
 
 
 

16:00
SCH
CUP
PEPO
 
 
JBK
 
 
 
 

16:00
SCH
PL
ZHETYSU
7
 
 
ZHENIS
12
 
 
 

16:00
SCH
VIRS
GROBINA
9
 
 
FK JELGAVA
10
 
 
 

16:00
SCH
NPFL
BAYELSA UNITED (NGA)
16
 
 
SHOOTING STARS
4
 
 
 

16:00
SCH
1D
EGERSUNDS
3
 
 
VALERENGA
2
 
 

16:00
SCH
1D
KONGSVINGER
1
 
 
ASANE
13
 
 
 

16:00
SCH
1D
LEVANGER
10
 
 
AALESUND
15
 
 

16:00
SCH
1D
LYN
7
 
 
SOGNDAL
8
 
 
 

16:00
SCH
1D
MOSS
5
 
 
BRYNE
4
 
 
 

16:00
SCH
1D
RANHEIM
11
 
 
RAUFOSS
9
 
 
 

16:00
SCH
1D
SANDNES ULF
16
 
 
MJONDALEN
12
 
 
 

16:00
SCH
1D
START
14
 
 
STABAEK
6
 
 
 

16:00
SCH
2DA2
STROMMEN
4
 
 
JUNKEREN
12
 
 
 

16:00
SCH
1DW
HONEFOSS (W)
3
 
 
FORTUNA AALESUND (W)
1
 
 
 

16:00
SCH
SUPE
HELSINGBORG
9
 
 
OREBRO
12
 
 
 

1.80

3.50

4.50

16:00
SCH
SUPE
OSTERS IF
3
 
 
OSTERSUNDS FK
13
 
 
 

1.55

4.33

5.25

16:00
SCH
DW
DJURGARDENS IF (W)
5
 
 
KRISTIANSTADS DFF (W)
4
 
 
 

16:00
SCH
DW
HAMMARBY IF DFF (W)
3
 
 
TRELLEBORGS FF
14
 
 
 

16:00
SCH
DW
IFK NORRKOEPING (W)
6
 
 
PITEA IF (W)
11
 
 
 

16:00
SCH
DW
LINKOPINGS (W)
10
 
 
KIF OREBRO DFF (W)
13
 
 
 

16:00
SCH
EW
MALLBACKEN (W)
7
 
 
ESKILSTUNA UTD (W)
5
 
 
 

16:00
SCH
PLQ
KITAYOSCE FC
 
 
BIASHARA UNITED
 
 
 
 

16:30
SCH
3DA4
ORKLA
10
 
 
RANA FK
3
 
 
 

17:00
SCH
FAZB
ATLETICO CAMIONEROS
4
 
 
HURACAN LAS HERAS
7
 
 
 

17:00
SCH
SB
BOTAFOGO SP
17
 
 
VILA NOVA
10
 
 
 

17:00
SCH
PL
EB-STREYMUR
8
 
 
KI KLAKSVIK
3
 
 
 

17:00
SCH
CUP
FC LAHTI AKATEMIA
 
 
KPV
 
 
 
 

17:00
SCH
CUP
KTP
 
 
INTER TURKU
 
 
 
 

17:00
SCH
2DA1
LYSEKLOSTER
6
 
 
BRATTVAG
9
 
 
 

17:00
SCH
3DA6
FREDRIKSTAD 2
9
 
 
INNSTRANDENS
12
 
 
 

17:00
SCH
EN
ASSYRISKA UNITED IK
2
 
 
OREBRO SYRIANSKA
7
 
 
 

17:00
SCH
EN
KARLSTAD BK
8
 
 
ASSYRISKA FF
5
 
 
 

17:00
SCH
ES
ARIANA FC
7
 
 
LJUNGSKILE SK
11
 
 
 

17:00
SCH
ES
BK OLYMPIC
12
 
 
FALKENBERGS FF
1
 
 
 

17:00
SCH
ES
JONKOPINGS SODRA
15
 
 
ONSALA
16
 
 
 

18:00
SCH
PL
SHAKHTER SOLIGORSK
16
 
 
NAFTAN
12
 
 
 

18:00
SCH
PL
IF FUGLAFJORDUR
10
 
 
NSI RUNAVIK
4
 
 
 

18:00
SCH
CUP
PPJ
 
 
EIF
 
 
 
 

18:00
SCH
CUP
TUPS
 
 
HJK HELSINKI
 
 
 
 

18:00
SCH
PL
ASANTE KOTOKO
9
 
 
BOFOAKWA TANO
17
 
 
 

18:00
SCH
PL
BECHEM UNITED
7
 
 
HEARTS OF OAK
15
 
 
 

18:00
SCH
PL
BEREKUM CHELSEA
4
 
 
HEART OF LIONS
12
 
 
 

18:00
SCH
PL
DREAMS FC
11
 
 
ADUANA STARS
3
 
 
 

18:00
SCH
PL
GREAT OLYMPICS
16
 
 
REAL TAMALE UNITED
18
 
 
 

18:00
SCH
PL
LEGON CITIES FC
13
 
 
GOLD STARS
10
 
 
 

18:00
SCH
PL
MEDEAMA SC
6
 
 
KARELA
14
 
 
 

18:00
SCH
PL
NSOATREMAN
8
 
 
NATIONS FC
5
 
 
 

18:00
SCH
PL
SAMARTEX
1
 
 
ACCRA LIONS
2
 
 
 

18:00
SCH
PL
FC ASTANA
9
 
 
ORDABASY
3
 
 
 

18:00
SCH
PL
SPARTAK SEMEY
5
 
 
AKTOBE
1
 
 
 

18:00
SCH
VIRS
FK AUDA
5
 
 
FS METTA LU
7
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
ABIA WARRIORS
13
 
 
AKWA UNITED
14
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
ENUGU RANGERS
1
 
 
BENDEL INSURANCE FC
9
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
SPORTING LAGOS
17
 
 
ENYIMBA
3
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
SUNSHINE STARS
15
 
 
REMO STARS
2
 
 
 

18:00
SCH
LFW
ATHLETIC BILBAO (W)
6
 
 
SEVILLA (W)
7
 
 
 

18:00
SCH
SUPE
SANDVIKENS IF
5
 
 
IK ODDEVOLD
11
 
 
 

1.95

3.70

3.60

18:25
SCH
AL
FK ZALGIRIS VILNIUS
1
 
 
FK PANEVEZYS
9
 
 
 

18:30
SCH
CUP
GRIFK
 
 
MUSA
 
 
 
 

18:30
SCH
2DA2
ALTA
11
 
 
STJORDALS BLINK
3
 
 
 

18:30
SCH
PDIG
FENIX
7
 
 
MONTEVIDEO WANDERERS
3
 
 
 

19:00
SCH
PL
AL MOKAWLOON
17
 
 
EL GEISH
10
 
 
 

19:00
SCH
GrC
SLOVENIA
4
 
 
DENMARK
1
 
 

5.50

3.50

1.70

19:00
SCH
CUP
IFK MARIEHAMN
 
 
KUPS
 
 
 
 

19:00
SCH
SLDA
ROTOR VOLGOGRAD
2
 
 
FK NOVOSIBIRSK
1
 
 
 

19:15
SCH
TOUR
UKRAINE (U23)
 
 
COTE D IVOIRE (U20)
 
 
 
 

19:30
SCH
LP
OVIEDO
 
 
ESPANYOL
 
 
 
 

20:00
SCH
PL
SLAVIA MOZYR
5
 
 
FC MINSK
15
 
 
 

20:00
SCH
VIRS
RIGAS FUTBOLA SKOLA
1
 
 
RIGA FC
2
 
 
 

21:00
SCH
PBMA
ARGENTINO DE MERLO
15
 
 
UAI URQUIZA
21
 
 
 

21:00
SCH
FAZA
CIRCULO DEPORTIVO
6
 
 
CIPOLLETTI
5
 
 
 

21:00
SCH
FAZA
GERMINAL
3
 
 
SOL DE MAYO
7
 
 
 

21:00
SCH
FAZC
DEF. DE PRONUNCIAMENTO
8
 
 
SPORTIVO LAS PAREJAS
4
 
 
 

21:00
SCH
PDRP
BARCELONA B
 
 
CORDOBA
 
 
 
 

21:00
SCH
PDIG
DANUBIO
5
 
 
RAMPLA JUNIORS
7
 
 
 

21:00
SCH
SD
TACUAREMBO
9
 
 
LA LUZ
12
 
 
 

21:30
SCH
FAZC
INDEPENDIENTE DE CHIVILCOY
7
 
 
DOUGLAS HAIG
6
 
 
 

21:45
SCH
FAZB
ARGENTINO MONTE MAIZ
5
 
 
ESTUDIANTES S.L.
9
 
 
 

22:00
SCH
FAZB
JUVENTUD UNIDA UNIV.
8
 
 
CIUDAD DE BOLIVAR
2
 
 
 

22:00
SCH
SA
ATLETICO PARANAENSE
4
 
 
FLAMENGO
1
 
 
 

2.50

3.10

3.00

22:00
SCH
SA
CORINTHIANS
16
 
 
SAO PAULO
6
 
 
 

3.20

3.10

2.45

22:00
SCH
SA
VITORIA
20
 
 
INTERNACIONAL
10
 
 
 

3.30

2.90

2.38

22:00
SCH
SB
BRUSQUE
19
 
 
CEARA
8
 
 
 

22:00
SCH
GrC
SERBIA
3
 
 
ENGLAND
2
 
 

6.50

4.50

1.48

22:30
SCH
FAZC
GIMNASIA URUGUAY
9
 
 
SPORTIVO BELGRANO
2
 
 
 

22:30
SCH
FAZD
SOL DE AMERICA FORMO
4
 
 
BOCA UNIDOS
9
 
 
 

22:30
SCH
SC
FIGUEIRENSE
8
 
 
CONFIANCA
13
 
 
 

22:30
SCH
SC
REMO
14
 
 
YPIRANGA-RS
6
 
 
 

22:30
SCH
SC
SAO JOSE-RS
19
 
 
LONDRINA
7
 
 
 

22:30
SCH
FRIE
ECUADOR
 
 
HONDURAS
 
 
 
 

23:00
SCH
NW
OL REIGN (W)
13
 
 
PORTLAND THORNS (W)
5
 
 
 

23:30
SCH
PBAF
ORSOMARSO
 
 
LLANEROS
 
 
 
 

FULL TIME RESULT ONLY
>FULL TIME RESULT ONLY
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

13:30
FTR
PL
MING CHUAN UNIV.
7
 
 
TAINAN CITY
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
ESIL
FLORA TALLINN II
4
 
 
TABASALU
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
ESIL
HARJU JALGPALLIKOOL
1
 
 
PAIDE LM II
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
ESIL
VIIMSI JK
6
 
 
TALLINNA KALEV II
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
2DNG
VANERSBORGS IF
11
 
 
AHLAFORS IF
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
2DSG
HOGABORGS BK
14
 
 
IF LOEDDE
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
2DNS
FC JAERFAELLA
5
 
 
VIGGBYHOLMS IK FF
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
1D
NIVA
3
 
 
MAXLINE ROGACHEV
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
PL
MURANGA SEAL
12
 
 
KENYA POLICE
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
PL
SOFAPAKA
16
 
 
GOR MAHIA
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
2DSG
IFK BERGA
11
 
 
NOSABY IF
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
PFL
STALLION LAGUNA FC
3
 
 
TULOY
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
1D
FK BABRUNGAS
6
 
 
BANGA GARGZDAI B
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PSL
CHEGUTU PIRATES
15
 
 
HERENTALS FC
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PSL
DYNAMOS
13
 
 
ZPC KARIBA
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PSL
HIGHLANDERS
5
 
 
BIKITA MINERALS
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PSL
HWANGE (ZIM)
18
 
 
GREENFUEL FC
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PSL
TEL ONE FC
16
 
 
CAPS UNITED
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1D
FC ORSHA
15
 
 
DINAMO MINSK RESERVES
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DI
CLUB SP. SAN LORENZO
7
 
 
FERNANDO DE LA MORA
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DI
DEPORTIVO SANTANI
13
 
 
MARTIN LEDESMA
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
2DSG
KRISTIANSTAD FC
4
 
 
RAPPE GOIF
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
2DNS
IFK OSTERAKER
4
 
 
SKILJEBO
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
2DVG
BERGDALENS IK
12
 
 
LAHOLMS FK
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
1D
VILNIUS BFA
10
 
 
FA SIAULIAI B
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
SUPE
PAKHTAKOR
6
 
 
NAVBAHOR NAMANGAN
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
SUPE
SOGDIANA JIZZAKH
7
 
 
NASAF QARSHI
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
1D
VOLNA PINSK
6
 
 
FC BARANOVICHI
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
SDCP
TRAPANI
 
 
CAMPOBASSO
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
1D
FK EKRANAS
12
 
 
FK ZALGIRIS KAUNAS B
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
L2Gr
UNIVERSIDAD CESAR VALLEJO MOQUEGUA
9
 
 
SANTOS DE NASCA
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
ULT
THUNDER BAY CHILL
96
 
 
ST. CROIX SC
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
PCA
DEPORTIVO MUNIZ
19
 
 
LEANDRO N. ALEM
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
PCA
PUERTO NUEVO
22
 
 
JUVENTUD UNIDA SAN MIGUEL
25
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
SDGr
MARACANA EC
7
 
 
SANTA CRUZ RN
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
SDGr
NOVA IGUACU
2
 
 
IPATINGA
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
SDGr
SANTO ANDRE
7
 
 
COSTA RICA EC
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:05
FTR
PCA
BERAZATEGUI
1
 
 
ARGENTINO DE ROSARIO
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:15
FTR
L2Gr
MOLINOS EL PIRATA
6
 
 
CARLOS STEIN FC
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:30
FTR
SDGr
BRASILIENSE
1
 
 
CAPITAL TO
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
CAMETA
7
 
 
RIVER AC
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
MOTO CLUB MA
4
 
 
FLUMINENSE PI
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
ACD POTIGUAR
8
 
 
IGUATU
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
ATLETICO CEARENSE
4
 
 
SOUSA
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
AO ITABAIANA
1
 
 
JACUIPENSE
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
JUAZEIRENSE
6
 
 
PETROLINA
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
ANAPOLIS FC
2
 
 
REAL BRASILIA
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
SERRA FC
4
 
 
ITABUNA
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
BRASIL DE PELOTAS
4
 
 
HERCILIO LUZ
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
NOVO HAMBURGO
6
 
 
FC CASCAVEL
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:30
FTR
SDGr
MANAUS
5
 
 
SAO RAIMUNDO
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:30
FTR
SDO
ACADEMIA REY
8
 
 
ATLETICO EL VIGIA FC
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:30
FTR
SDO
YARACUYANOS FC
2
 
 
TRUJILLANOS FC
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
SDGr
CRAC
6
 
 
UNIAO RONDONOPOLIS
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
SDGr
CONCORDIA ATLETICO
1
 
 
CIANORTE
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
L2Gr
AYACUCHO FC
3
 
 
DEPORTIVO BINACIONAL
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
ULT
SAN FRANCISCO GLENS
16
 
 
SAN FRANCISCO CITY FC
85
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
SDO
URENA SC
6
 
 
ARAGUA FC
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
SDCO
DYNAMO DE PUERTO LA CRUZ
3
 
 
PETARE FC
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:30
FTR
L2Gr
DEPORTIVO COOPSOL
8
 
 
DEPORTIVO MUNICIPAL
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

21:30
FIN
FAZA
DEPORTIVO RINCON
9
 
 
SANSINENA
10
 
 
0
0
1
0
 

13:00
FIN
JL2
JEF UNITED CHIBA
7
2
 
TOKUSHIMA VORTIS
15
1
 
0
0
1
0
 

13:00
FIN
JL3
FC RYUKYU
4
 
1
FUKUSHIMA UNITED
5
 
 
0
1
1
2
 

13:00
FIN
PL
TAMPINES ROVERS FC
1
 
 
TANJONG PAGAR UTD FC
9
 
 
1
0
3
0
 

13:00
FIN
K1
DAEGU FC
10
3
 
JEJU UNITED FC
8
2
 
1
0
1
0

2.35

3.10

3.10

13:00
FIN
K2
CHEONGJU FC
9
 
 
CHEONAN CITY
11
 
 
1
0
1
1
 

13:00
FIN
K2
CHUNGNAM ASAN
7
 
 
BUSAN I PARK
5
 
 
0
0
0
0
 

13:00
FIN
K2
GIMPO CITIZEN
4
 
 
ANSAN GREENERS
13
 
 
1
0
1
0
 

13:00
FIN
LFW
VALENCIA (W)
12
2
 
BARCELONA (W)
1
2
 
0
0
0
3
 

13:00
FIN
VL
HOANG ANH GIA LAI
13
 
 
BINH DINH
2
 
1
0
0
0
1
 

12:45
FIN
PFL
UNITED CITY FC
5
 
 
DAVAO AGUILAS
4
 
 
0
0
0
0
 

12:30
FIN
JL2
THESPAKUSATSU GUNMA
20
 
 
RENOFA YAMAGUCHI
4
1
 
0
1
0
1
 

12:30
FIN
PFL
GLOBAL CEBU
2
 
 
MANILA DIGGER
9
 
 
0
0
1
0